معرفی کتاب خدا و استیون هاوکینگ


معرفی کتاب خدا و استیون هاوکینگ

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۹

تعداد بازدید : ۷۲۰

نویسنده : انتشارات امیرکبیر

با وجود چنين ادعاهاي الحادي هاوکينگ، مطمئناً لازم است که از او بخواهيم دلايلي را براي اثبات ادعاهايش ارائه دهد.» کتاب طرح بزرگ نوشته دانشمند برجسته، استيون هاوکينگ، آخرين کمک پرسروصدا براي ملحدين جديد است. او ادعا مي کند که به جاي خدا قوانين فيزيک به تنهايي جهان را به وجود آورده اند.

در اين پاسخ سريع و صريح، جان سي. لن نوکس، يکي از بزرگ ترين و با نفوذ ترين رياضي دانان دانشگاه آکسفورد و نويسنده کتاب ارزشمند آيا علم خدا را نفي مي کند؟ با نگاه دقيق و موشکافانه تري به منطق هاوکينگ مي پردازد. به زبان ساده، زنده و جذاب، لن نوکس ما را به نکات اصلي استدلال هاي هاوکينگ راهنمايي مي کند. او با روشن ترين توضيحات و جديدترين روش ها و تئوري هاي علمي و فلسفي اثبات مي کند که آن ها نه تنها خداي خالق را رد نمي کنند، بلکه وجود او را به اثبات نيز مي رسانند.

درباره مولف:

جان سي. لن نوکس، دارنده درجه دکتري در علوم انساني، دکتري فلسفه، دکتري علوم و نيز پروفسور رياضيات در دانشگاه آکسفورد و عضو گروه رياضيات و فلسفه علم در دانشکده تمپلتن است. او با ريچارد داوکينز و کريستفر هيچنز مناظره هاي داغ و پرشوري داشته و در دانشگاه هاي بسياري در سرتاسر دنيا سخنراني کرده است.

برای خرید کتاب خدا و استیون هاوکینگ اینجا کلیک کنید.

لینک برگزاری مسابقات انتشارات امیرکبیر:

- amirkabir.net

- amirkabir.yarketab.com

#معرفی کتاب #معرفی کتاب خدا و استیون هاوکینگ #معرفی اثار جان سی لن نوکس #درباره کتاب خدا و استیون هاوکینگ نوشته جان سی لن نوکس ترجمه اسفندیار زندپور #انتشارات امیرکبیر
می پسندم (۵) نمی پسندم (۱)

نظرات کاربران

شاید کتاب خواندن برای بعضی ها سخت باشه، چون تجربه خواندن کتاب شیرین رو ندارند، باید برای شروع کتاب خوب و شیرین مطالعه کنید، مثل این کتاب، پیشنهاد میکنم این کتاب رو حتما بخوانید
۴۰

ارسال نظر برای «معرفی کتاب خدا و استیون هاوکینگ»


سایر نوشته ها :